Vogelsang, PCM, Versamatic, Tuthill gibi köklü geçmişe sahip Avrupa menşeili farklı üreticilerin ürettiği havalı diyafram tip pompa, loblu tip pompa, burgulu pompa, dişli ve peristaltik pompa gibi endüstriyel pompa tipleri hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimize çok farklı endüstriyel sahalarda proses pompaları ile ilgili geniş bir ürün yelpazesi sunarak, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlamaktayız.

Havalı diyafram tip pompa, güvenli ve sızdırmaz bir şekilde kimyasal maddelerin transferini sağlarken, loblu tip pompa yüksek oranda katı içeriği barındıran ve yüksek debi ve kolay bakım gerektiren endüstriyel uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Burgulu pompalar, viskoz sıvıların yüksek basınçlarda akışını etkin bir şekilde sağlamak amacı ile tercih edilirken, peristaltik pompalar ise pompa aksamında sızdırmazlık elemanlarının tercih edilmediği uygulamalar ile hijyenik pompalama uygulamalarında başarılı sonuçlar vermektedir.

Akal Mühendislik olarak, köklü ve kendini ispatlamış üreticilerin, güvenilir ürünlerini müşterilerimize sunarken, her birinin özel yetenekleri ve teknik özelliklerini dikkate alarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak, farklı prensipte çalışan pompalar arasından en uygun seçenekleri belirlemelerine yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilir ve bu geniş ürün yelpazesi arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

ÜRÜNLER