Karıştırıcı Servis Kutusu

Basınç altında çalışan fermenter, hidroliz veya depo tanklarındaki dalgıç karıştırıcıların temizlik ve bakımlarının kolayca yapılabilmesi için geliştirilmiştir. Beton veya çelik tankın tavanına ya da bir servis platformuna monte edilir. Karıştırıcının temizliği, tamiratı veya değişimi sırasında servis kutusunun kapağı açılır ve karıştırıcı, kutu üzerinde yer alan makaralı vinç sayesinde dışarı alınır bu sırada tanktaki basınç korunur ve gaz kaybı meydana gelmez.

Yandan Saplamalı Karıştırıcılar

(Side-entery mixer)

Çapları 20m ve üzerindeki  büyük boyutlu fermenter ve hidroliz  tankların yüksek verimde karıştırılması için geliştirilmiştir. Beton veya çelik tankın yan ceplerine bir servis platformu ile birlikte monte edilir. Karıştırıcının elektrik motoru tank dışındadır ve sıvı ile temas etmez dolayısı ile motorun bakımı yada değişiminin gerektiği hallerde  tank açılmaz, tanktaki basınç korunur ve gaz kaybı meydana gelmez.

Kardan Şafttan Tahrik Alan Seyyar Karıştırıcı

Büyükbaş hayvan çiftliklerindeki gübre çukurlarının yüzeyinde oluşan sert katmanın ve dipteki çökeltilerin karıştırılması için traktör kardan şaftından tahrik alan seyyar karıştırıcılar kullanılır. Tek bir karıştırıcı ile aynı veya yakın çiftliklerdeki farklı havuzların karıştırılmasında esnek çözüm sağlar.